Diriliş Ertuğrul 85.bölüm fragmanı! Şoke eden sahne

Diriliş Ertuğrul son bölümü dün akşam yayınlandı. Yine aksiyon dolu bir bölümü geride bırakan Diriliş Ertuğrul 85.bölüm fragmanı yayınlandı. 84.bölümünde Dumrul’dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea’ya giden kervanı bastı ve kardeşi Dündar’ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan’ın cesediyle karşılaştı. Her bölümüyle seyirciyi şaşırtmayı başaran yeni bölümü ise büyük merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrukl son bölümün hemen ardından yayınlanan 85.bölüm fragmanında Ertuğrul kardeşini Vasilyus’tan kurtarmak için ‘inancımıza töremize kast etmiş onca düşman varken içimizdekilerin ihanetine göz yummayacağız’ diyerek intikam yemini ediyor. Peki Diriliş Ertuğrul 85.bölümünde neler olacak? Vasilyus ölecek mi? Esir düşen Dündar bey kurtulacak mı? İşte yeni bölüm tanıtımı ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 85.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 85.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 19 Nisan çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Diriliş Ertuğrul 85.bölümünde neler olacak? Yeni bölüm tahminleri

Diriliş Ertuğrul 85.bölümü ile yine nefes kesecek. Ural yine obadaki beyleriyle toplanıp hain planlarının peşine düşer. Aliyar Bey Acar Bey’ini son kez sorgular. Ertuğrul Bey, Vasiyus’a esir düşen kardeşi Dündar Bey’i kurtarmak için planını devreye sokar ve haçlılarla savaşır. Ural, Ertuğrul’un baskına geldiğini öğrenince kaleden kaçar. Vasilyus kaleyi kaptırınca artık tek başına kalır. Vasilyus’un kalede yediği bıçak darbesi sonunu getirebilir. Ertuğrul’un kardeşi Dündar bey ise haçlı ordusunda bulunan asker tarafından saldırıya uğrar. Fakat Ertuğrul bu saldırıdan onu kurtarır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul, Nikea’dan gelen istihbarat üzerine Dündar’a ve Doğan’a, sultana haber iletmeleri için onları Konya’ya göndereceğini söylemiştir. Dündar, gizli kalması gereken bu bilgiyi zaaf göstererek Günyeli’ye söylemiştir. Günyeli Dündar’ın Konya’ya gideceğini babasına söyleyince bu haber Ural’a daha sonra Vasilius’a ulaşmıştır. Ural ve Vasilius bunu bir fırsat bilmiş, Doğan’ı öldürerek, Dündar’ı esir almışlardır. Bu durum kayı obasında bütün ahaliyi sarsmış, obayı matem bürümüştür. Dumrul’dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea’ya giden kervanı basmış, kardeşi Dündar’ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan’ın cesediyle karşılaşmıştır. Ertuğrul büyük sarsıntı içerisindedir. İntikam duygusu bütün bedenini sarmıştır. Şimdi adım adım cihad yaklaşmaktadır. Artık Ertuğrul’u durdurmak kolay olmayacaktır.  Bütün bu acıların yaşanmasına sebep olan Acar ve Günyeli ise kazandıkları zaferin mutluluğu içerisindedirler. Çavdar Obası içinde fitneye devam etmektedirler.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL KAÇINCI OLDU?

Önceki akşam reyting listelerinde 3 iddialı dizi kıyasıya bir rekabet yaşadı.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da TRT 1 ekranlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul hem total hem de AB grubunda lider oldu.

Dizi total grubunda 13.87 rating ve 29.28 share alırken, AB grubunda ise 16.4 reyting ve 33.67 share’a sahip oldu.

“Diriliş Ertuğrul” önceki akşam aldığı performanslarla pek şaşırtmadı.

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan Benimsin 16.bölümü! Hain plan... başlıklı makalemizde Benimsin, Benimsin 16.bölüm ve hint dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir