Diriliş'ten açıklama geldi! Sesiz sedasız diziden ayrıldı mı?

Ekranların en sevilen dizisi olan Diriliş Erturğul dizisinde rol alan Boğaçhan Talha Peker hakkında çıkan haber ile ilgili resmi açıklama yapıldı.

Tekfen Film’den yapılan yazılı açıklamada, Önceki gün bir kısım medyada yer alan, dizimizin ikinci sezonunda Turalı karakterine hayat veren oyuncumuz Boğaçhan Talha Peker’in sessiz sedasız dizimizden çıkarıldığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Tarihi gerçeklikten ilham alan dizimiz de, işlenen konular, belirli zaman aralıklarını kapsamaktadır. Üçüncü sezon hikayemiz, ikinci sezon hikayemize göre 10 yıl sonra yaşananları konu almaktadır. Bu nedenle Turalı karakterine dizimizin üçüncü sezonunda yer verilememiştir.

Dizimizin ikinci sezonunda Turalı karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Boğaçhan Talha Peker’in küçük yaşına rağmen göstermiş olduğu başarılı performans, halkımızın teveccühünü kazanmıştır.

Boğaçhan Talha Peker’in oyunculuk kariyerine devam etmek istemesi halinde, yapım şirketimiz kendisi ile önümüzde ki yıllarda başka projelerde de birlikte çalışmayı düşünmektedir denildi.

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir