Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı! Türkçe alt yazılı yayınlandı mı?

Sezon finali ile seyirci karşısına çıkacak olan Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı yayılandı mı? Son bölümün internete sızmasının ardından yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu olan Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dünyanın en çok izlenme oranına sahip olan Game of Thrones sezon finali ile sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte dizinin yeni bölümüyle ilgili detaylar…

Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı

Merakla beklenen Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı henüz yayınlanmadı. Türkçe alt yazılı olarak beklenen Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayından görüntüleyebilirsiniz.

27 Ağustos pazar gecesi yayınlanması beklenen Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı sezon finali yapacak.

Game of Thrones yeni bölümleri Türkiye’de hangi kanalda?

Dünyanın ne popüler dizisi olma unvanını taşıyan Game of Thrones Türkiye’de Amerika ile aynı saatte Digitürk ekranlarında oluyor. Son zamanların en çok izlenen ve hakkında en çok konuşulan dizisi“Game of Thrones” Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da yayınlanıyor.

GAME OF THRONES 7. SEZON 6. BÖLÜM İNTERNETE NASIL SIZDIRILDI?

HBO İspanya, Game of Thrones 7. sezon 6. bölümün tamamını yanlışlıkla yayımladı. Bölümü hızlıca kaydeden kullanıcılar, Game of Thrones 7. sezon 6. bölümü izlemek isteyenler için internete sızdırdı. Yaşanan talihsizliğin ardından HBO tarafında neler yaşandığı henüz bilinmiyor. Fakat Game of Thrones hayranları için Game of Thrones 7. sezon 6. bölüm oldukla kritik bir önem taşıyordu. Duvar’ın öte tarafına geçen Jon Snow ve ekibi, Ak Gezenler ile savaşacaktı. Bu savaşın nasıl geçeceği ve nelere sebep olacağı oldukça büyük bir merak konusuydu.

Bir önceki yazımız olan 'Şehit Eren' için mide bulandıran manşet! başlıklı makalemizde CHP, eren bülbül ve eren bülbül haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir