Kanal D Bodrum Masalı dizisi bitti mi? Neden yayından kaldırıldı?

Yeni sezonda 43. Bölümüyle ekranlarda olması beklenen Bodrum Masalı’nın yayından kaldırıldığı konuşuluyor. Bodrum Masalı gerçekten yayından kaldırıldı mı? Reytingleri iyi giden dizinin yayın hayatına neden son verildi?

Kanal D televizyonlarında ekrana gelen ve oyuncu kadrosunda pek çok ünlü isimle beraber genç oyuncuları da barındıran Bodrum Masalı’nda Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan çiçek Deniz, Toprak Sağlam, Serhan Onat ve Ezgi Şenler gibi isimler yer alıyordu.

Bodrum Masalı yeni sezonda neden yok?

Bodrum Masalı’nın yayından kaldırılma nedeninin dizi yapım şirketi TMC ve Kanal D’nin anlaşmazlığa düşmesinin olduğu konuşulurken dizi, yeni yayın döneminde çok büyük ihtimalle yer almayacak.

15 Eylül’de 43. Bölümle ekranlara dönmesi bekleniyordu.

Dizinin yapım şirketi TMC cephesinden, dizinin çekimlerine 5 Eylül günü başlanacağı ve 15 Eylül’de ise yeni sezon ilk bölümüyle ekranlarda olacağı duyurulmuştu.

Dizinin akıbeti hakkında son kararın ne olacağı merakla bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Organik hoşaf tartışmasında taraflar konuştu başlıklı makalemizde Hoşaf ve Televizyon Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir