Payitaht Abdülhamid 7.bölüm fragmanı! Nefes kesen sahne

Payitaht Abdülhamid son bölümüyle yine nefes kesti. TRT 1’in dönem dizisi olarak ekranlara getirdiği Payitaht Abdülhamid 7.bölümü fragmanı ise izleyenleri şoke etti. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?  Sara’yı Melike’nin odasında gören Sultan Abdülhamid ne yapacak? Yeni bölüm tanıtımında nefes kesen silahlı kapışa sahnesi şaşırttı. İşte dizinin 7.bölüm fragmanı ve tüm detayları

Payitaht Abdülhamid 7.bölümü fragman

Sara, sarayda bir odaya hapsedildi. Sebahattin Melike’nin hafızasını hatırlaması için uğraşmaya devam edecek ve Abdülkadir’in Melike’ye olan zaafını kullanacak. Abdülkadir’i ikna edip Melike’yi Sara ile görüştürecek.

Oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer aldığı Payitaht Abdülhamid 7. bölüm 7 Nisan cuma günü TRT 1 ekranlarında…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Payitaht Abdülhamid’in son bölümünde, düşmanların alçakça planlarına karşı Sultan Abdülhamid savaşını sürdürmeye devam etti. Sultan Abdülhamid’in zekası ile patlamadan kurtulan Fatma Pesend Hanım saraya geldi.

Theodor Herzl’in büyük oyunu Filistin oldu. Theodor Herzl’in uygulayacağı hain planı öğrenen Sultan Abdülhamid iki hafiyeyi Filistin’e gönderdi. Hiram ise anarşi çıkartmak için yaptığı planları sürdürdü.

Mahmut Paşa’nın bıçakladığı kızı kaçırmaya giden Seniha Sultan, Bidar Kadın’a yakalandı ama olayları lehine çevirmeyi başardı.

Bir önceki yazımız olan Tatlı Bela 24.bölüm izle! Shlok'un yalanları ortaya çıktı başlıklı makalemizde kanal 7, tatlı bela ve Tatlı Bela 24.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir