Şevket Çoruh Arka Sokaklar'dan kovuluyor mu Şaşırtan fragman

Türk televizyonlarının en uzun soluku dizisi olan Arka Sokaklar 434.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti. Yeni bölümde Mesut komiser teröristlerin eline düşen oğlunu kurtarırken vuruluyor. Peki Mesut komser yani asıl ismiyle Şevket Çoruh Arka Sokaklar dizisinden çıkacak mı? İşte Arka Sokaklar 434.bölüm fragmanı ve tüm merak edilenleri.

ARKA SOKAKLAR 434.BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin son bölümünde Hüsnü komiserin kızı Zeliş ailesinden gizli gizli evleniyor. Nikahı basan Hüsnü komiser kızının bu hareketine dayanamayıp kalp krizi geçiriyor. ‘Arka Sokaklar’ın yeni bölümü 24 Mart Cuma günü Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Şevket Çoruh diziden kovulacak mı?

Yayınlanan 434. bölüm fragmanında dikkat çeken ayrıntı ise Mesut komiserin vurulması oldu. Geçtiğimiz günlerde Kanal D sabah haberleri sunucusu İrfan Değirmenci, referandumda ‘hayır’ oyu kullanacağını açıklaması ile görevden alınmıştı.

Arka Sokaklar dizisinde Mesut komiseri canlandıran oyuncu Şevket Çoruh, olay sonrası sosyal medya üzerinden @değirmenciirfan ben de hayır diyorum beni de kovun demişti. Arka Sokaklar dizisinin 434. bölüm fragmanında oyuncunun vurulması ise akıllara bu restini getirdi. Şevket Çoruh, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı siyasi paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Anne 20.bölüm fragmanı yayınlandı! Zeynep ölüyor mu? başlıklı makalemizde anne 20.bölüm fragmanı, anne dizisi final ve anne final hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir