Star TV Anne 22.bölüm fragmanı! Zeynep gerçeği öğreniyor

Ekranların sevilen dizisi Anne son bölümüyle nefes kesti. Turna’nın öldüğünü öğrenen Zeynep kendine yeni bir hayat Kurmuş üstelik evlenmiştir. Zeynep öldü sandığı Turna’yı tekrar görecek mi? Star TV’de yayınlanan Anne dizisi 22.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Turna’nın ölmediği yalanını Gönül’ün öğrenmesi üzerine dizide tüm dengeler değişti ve şok etkisi yarattı. Dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayından izleyebilirsiniz.

Başrolünde Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Perçin’in yer aldığı Anne dizisi 22.bölümü ile 4 Nisan salı günü Star TV ekranlarında yerini alacak.

ANNE DİZİSİ SON BÖLÜMÜNDE GECEYE DAMGA VURAN O SAHNE

Zeynep kazadan sonra girdiği komadan uyandığında, Turna’nın bir kazada öldüğü haberini almıştır. Bu haberle sarsılan Zeynep önce yaralarını sarmayı, sonra da hayatına devam etmeyi öğrenmiştir. Gerek komada gerek arkasından gelen zor dönemde onu bir an bile yalnız bırakmayan Sinan’la evlenmiş ve Ali’nin çalıştığı gazetede işe başlamış, hatta orada önemli bir konuma getirilmiştir.

Zeynep’in öldü zannettiği Turna için ise hayat İstanbul’un bir başka köşesinde devam etmektedir. Zeynep’in kendisini çoktan terk ettiğini düşünen Turna’nın hayatındaki en önemli değişiklik 1 yaşına yaklaşan kardeşi Ahmet’in varlığıdır. Zeynep Turna’dan habersiz yeni hayatını sürdürürken Turna da yokluklar içinde kardeşine annelik etmeye çalışmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ünlü tiyatrocu Nurseli İdiz gözaltına alındı başlıklı makalemizde nurseli idiz, Nurseli İdiz gözaltı ve Nurseli İdiz kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir